Лікування ангіни народними методами

Ангіна - гостре інфекційне захворювання з вираженими запальними змінами з боку глотки, перевага піднебінних мигдалин (гланд). Захворювання на ангіну зустрічається дуже часто, особливо при холодній сирій погоді восени навесні. Ангіна вражає частіше за все людей з хронічними захворюваннями мигдаликів і з карієсом зубів. Ангіна може бути проявлена таких важких захворювань, як дифтерія, скарлатина, грип, коклюш, а також деяких хвороб крові.

Симптоми

Біль при ковтанні, підвищення температури, головний біль. Розрізняють катаральну, фолікулярну і лакунарну ангіну. При катаральної ангіни мигдалини стають припухлими і почервонілими. При фолікулярній ангіні в мигдалинах видно гнійні пробки. При лакунарній ангіні пробки покривають всю поверхню мигдалин.

При перших ознаках ангіни слід звернутися до лікаря, тому що навіть найлегша форма її може призвести до ускладнень (найчастіше з них ревматизм)

Народні методи лікування ангіни

1 СТ. Л. будь-якого меду, 1 ст. л. борошна, 2 ст. л. води. Все перемішати, вийде кашка. Взяти папір, нанести на неї цю суміш і докласти до грудної клітки. Потім - вату, лист поліетилену або компресний папір, тримати 20-25 хвилин, потім зняти. Після 2-3 разів кашель проходить.

Шматочок хрону завбільшки з лісовий горіх дрібно порізати, залити 1 / 3 склянки окропу, накрити кришкою і дати настоятися протягом 20 хвилин. Потім додати небагато цукрового піску і пити по 1 чайній ложці кілька разів на день невеликими ковтками. Це хороший засіб при втраті голосу.

Пиво влити в глибоку миску, довести до кипіння, перелити в келих, питті часто великими ковтками, прийняти аспірин чи парацетамол. Повинно пройти безслідно.