Епілепсія лікування народними методами


Епілепсія лікування народними методами

Епілепсія (падуча хвороба, або чорна неміч) - хронічна психічна хвороба, що виявляється регулярними нападами і змінами особистості.

Захворювання може бути викликане травмою, інфекцією (менінгіт або енцефаліт), недоліком кисню у разі інсульту або аневризми (розширення просвіту кровоносної судини або порожнини серця) або пухлиною в мозку.

Найбільш часті прояви епілепсії, - судомні напади (великі і малі). Вони можуть виникати при переляку, хвилюванні, перевтомі, ослабленні хворого будь-якої приєдналася хворобою і без жодної зовнішньої причини.
Припадку зазвичай передує аура: нудота, відчуття страху чи захоплення, галюцинації. Потім при великому припадку спостерігаються втрата свідомості, конвульсивні рухи рук і ніг, хворий падає, видаючи пронизливий крик.

При малому епілептичному припадку виникають судоми окремих м'язів і втрата свідомості, але хворий залишається на ногах. Малий припадок нетривалий, і після нього людина зазвичай дуже спокійний і дивиться перед собою так, наче щойно прокинувся.

Іноді сіпаються очні повіки. Малі напади трапляються найчастіше у дітей та підлітків.

Крім судомних нападів, при епілепсії бувають напади психічного розладу, що протікають без судом і як би їх замінюють. Хворий перестає усвідомлювати навколишнє оточення, не реагує на звернені до нього питання, діє у відповідності з розпочався у нього маренням, здатний у стані люті накинутися на оточуючих, б'є речі, може піти з дому і навіть кудись далеко заїхати.

Поступово у хворого на епілепсію погіршується характер, наростає слабоумство: він стає тугодумом, насилу перемикається з теми на тему, не може звільнитися від разів виниклого почуття невдоволення чим-небудь, роздратування. Мова його ставати в'язкою, він втрачає серед дрібниць основну тему розмови

Безпека - це головна турбота для людей з епілепсією. Під час нападів, у разі раптової втрати свідомості, вони можуть нашкодити собі та іншим.


Симптоми. Симптоми епілепсії залежать від типу нападів. Це можуть бути втрата свідомості з вираженими судомами, тимчасова втрата уваги, м'язового тонусу і пам'яті. Ознаками нападу можуть бути незвичайні рухи тільки в одній частині тіла, такі як чмоканье губами або сіпання рук або ніг.

Для профілактики нападів епілепсії рекомендується їсти якомога більше сирої цибулі, а головне - пити його сік. Від прийому цибулевих препаратів напади стають слабше і повторюються рідше.

Сік зі свіжого листя шпинату городнього приймати по 0,3 склянки 3 рази на день після їди. Сік готувати перед вживанням.

Трави і збори

Залити 1 столову ложку трави рути 1 склянкою окропу, настояти 1 годину, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день.

Залити 3 чайні ложки сухої трави полину звичайного 1,5 склянки окропу, настоювати 4 години в закритому посуді, процідити. Приймати по 0,5 склянки 2 рази на день до їди.

Залити 2 столові ложки трави ефедри двухколосковой (Кузьмичова трава) 1 склянкою окропу, настоювати 30 хвилин, процідити. Пити по 1 столовій ложці 2-3 рази на день при розладі настрою при епілепсії.

Залити 1 столову ложку трави буквиці лікарської 1 склянкою окропу, настоювати 2 години в термосі, процідити. Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день при епілепсії, яка супроводжується гіпертонією, подагру, хворобою печінки.

Вичавити сік з квітучого рослини підмаренника сьогодення. Приймати по 2 чайних ложки або 1 столовій ложці 2 рази на день за 30 хвилин до їжі, можна в суміші з рівною кількістю меду. Володіє властивістю заспокоювати нервову систему, знімає предсудорожний стан. Особливо ефективний при судомах. Дітям призначають по 1 чайній ложці 2 рази на день.

Віджати сік з усього квітучої рослини вероніки лікарської. Приймати по 2 чайних ложки соку в суміші з 2 чайними ложками меду 1 раз на день (вранці) за 30 хвилин до їжі. Сік має протизапальну, загальнозміцнюючу і протисудомну дію.

Приймати по 0,3 склянки соку з зелених верхівок вівса посівного 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Сік має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію.

При відсутності вероніки лікарської можна використовувати Вероніка дібровна (братки), веронику широколистий (зміїна трава), веронику довголистої (горлянка, зміїна трава), веронику сиву (серцева трава).


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

captcha
Оновити