Епілепсія лікування народними методами


Епілепсія лікування народними методами

Епілепсія (падуча хвороба, або чорна неміч) - хронічна психічна хвороба, що виявляється регулярними нападами і змінами особистості.

Захворювання може бути викликане травмою, інфекцією (менінгіт або енцефаліт), недоліком кисню у разі інсульту або аневризми (розширення просвіту кровоносної судини або порожнини серця) або пухлиною в мозку.

Найбільш часті прояви епілепсії, - судомні напади (великі і малі). Вони можуть виникати при переляку, хвилюванні, перевтомі, ослабленні хворого будь-якої приєдналася хворобою і без жодної зовнішньої причини.
Припадку зазвичай передує аура: нудота, відчуття страху чи захоплення, галюцинації. Потім при великому припадку спостерігаються втрата свідомості, конвульсивні рухи рук і ніг, хворий падає, видаючи пронизливий крик.

При малому епілептичному припадку виникають судоми окремих м'язів і втрата свідомості, але хворий залишається на ногах. Малий припадок нетривалий, і після нього людина зазвичай дуже спокійний і дивиться перед собою так, наче щойно прокинувся.

Іноді сіпаються очні повіки. Малі напади трапляються найчастіше у дітей та підлітків.

Крім судомних нападів, при епілепсії бувають напади психічного розладу, що протікають без судом і як би їх замінюють. Хворий перестає усвідомлювати навколишнє оточення, не реагує на звернені до нього питання, діє у відповідності з розпочався у нього маренням, здатний у стані люті накинутися на оточуючих, б'є речі, може піти з дому і навіть кудись далеко заїхати.

Поступово у хворого на епілепсію погіршується характер, наростає слабоумство: він стає тугодумом, насилу перемикається з теми на тему, не може звільнитися від разів виниклого почуття невдоволення чим-небудь, роздратування. Мова його ставати в'язкою, він втрачає серед дрібниць основну тему розмови

Безпека - це головна турбота для людей з епілепсією. Під час нападів, у разі раптової втрати свідомості, вони можуть нашкодити собі та іншим.


Симптоми. Симптоми епілепсії залежать від типу нападів. Це можуть бути втрата свідомості з вираженими судомами, тимчасова втрата уваги, м'язового тонусу і пам'яті. Ознаками нападу можуть бути незвичайні рухи тільки в одній частині тіла, такі як чмоканье губами або сіпання рук або ніг.

Для профілактики нападів епілепсії рекомендується їсти якомога більше сирої цибулі, а головне - пити його сік. Від прийому цибулевих препаратів напади стають слабше і повторюються рідше.

Сік зі свіжого листя шпинату городнього приймати по 0,3 склянки 3 рази на день після їди. Сік готувати перед вживанням.

Трави і збори

Залити 1 столову ложку трави рути 1 склянкою окропу, настояти 1 годину, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день.

Залити 3 чайні ложки сухої трави полину звичайного 1,5 склянки окропу, настоювати 4 години в закритому посуді, процідити. Приймати по 0,5 склянки 2 рази на день до їди.

Залити 2 столові ложки трави ефедри двухколосковой (Кузьмичова трава) 1 склянкою окропу, настоювати 30 хвилин, процідити. Пити по 1 столовій ложці 2-3 рази на день при розладі настрою при епілепсії.

Залити 1 столову ложку трави буквиці лікарської 1 склянкою окропу, настоювати 2 години в термосі, процідити. Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день при епілепсії, яка супроводжується гіпертонією, подагру, хворобою печінки.

Вичавити сік з квітучого рослини підмаренника сьогодення. Приймати по 2 чайних ложки або 1 столовій ложці 2 рази на день за 30 хвилин до їжі, можна в суміші з рівною кількістю меду. Володіє властивістю заспокоювати нервову систему, знімає предсудорожний стан. Особливо ефективний при судомах. Дітям призначають по 1 чайній ложці 2 рази на день.

Віджати сік з усього квітучої рослини вероніки лікарської. Приймати по 2 чайних ложки соку в суміші з 2 чайними ложками меду 1 раз на день (вранці) за 30 хвилин до їжі. Сік має протизапальну, загальнозміцнюючу і протисудомну дію.

Приймати по 0,3 склянки соку з зелених верхівок вівса посівного 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Сік має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію.

При відсутності вероніки лікарської можна використовувати Вероніка дібровна (братки), веронику широколистий (зміїна трава), веронику довголистої (горлянка, зміїна трава), веронику сиву (серцева трава).


Залишити коментар

captcha
Оновити