Лікування істерії народними методами


Лікування істерії народними методами

Нервово-психічне захворювання, один з неврозів, що розвивається у осіб з особливим складом нервової системи, але може виникнути у здорових людей при певних умовах.
Істерія, в його розмовної використання, описує стан душі, один з некерованих емоційних ексцесів. Істерія проявляється двома групами симптомів - істерична поведінка та істеричний припадок. У деяких хворих розлади і хворобливі зміни спостерігаються протягом усього життя (істеричний тип особистості, істерична психопатія).
У легкого ступеня істерія виражається дратівливістю, приступами безпричинного плачу чи сміху, почуттям стиснення горла, утрудненим диханням, серцебиттям і т. п. У більш різкій формі вона проявляється нападами загальних судом або паралічами в різних частинах тіла і різними видами душевного
розлади.
Істеричний припадок необхідно відрізняти від епілептичного нападу і втрати свідомості при інсульті.
При істеричному припадку хворий потребує допомоги. Його не слід утримувати, але необхідно перевести в спокійне місце або видалити сторонніх, дати понюхати нашатирний спирт і не створювати навколо обстановку неспокою. У таких умовах хворий швидко заспокоюється і напад проходить.
В якості заспокійливих засобів для хворих істерією можна рекомендувати наступні:

1. НАСТІЙ коріння валеріани лікарської Столову ложку подрібнених коренів залити в термосі склянкою окропу і залишити на ніч. Приймати по столовій ложці 3-4 рази на день, при підвищеній збудливості випити настій за 3 рава по 1 / 8 склянки.
І Більше двох місяців приймати валеріану не можна, тому що можуть з'явитися головний біль, занепокоєння, порушення діяльності-шлунково-кишкового тракту.

2. НАСТІЙ плодів глоду криваво-ЧЕРВОНОГО
2 столові ложки сухих плодів дрібно розтерти і залити 1,5 склянки окропу. Вивіть в 3 прийоми хвилин за 30 до їжі. Застосовується для зниження збудливості центральної нервової системи.

НАСТІЙ КОРЕНІВ І кореневище дягелю НИЗ-Бега (ведмежою пучки)
Чайну ложку коренів і кореневищ настояти в склянці окропу. Пити по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день. Застосовується як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.
Настій дягелю рекомендується також для ванн (1 л настою на одну ванну).

Відвар трави меліси лікарської (лимонної м'яти)
Столова ложка трави на склянку окропу. Мелісу можна також додавати в чай (у свіжому або сушеному вигляді). Меліса не має особливих протипоказань, тому її можна приймати тривалий час.

НАСТІЙ І СІК Трави пустирника П'ЯТИ-лопатеві
15 г трави (верхівки пагонів) на склянку окропу. Приймати по столовій ложці 3-5 разів на день. Заспокійливим засобом є і сік кропиви собачої, його "слід приймати по 30 40 крапель кілька разів на день.

НАСТІЙ КОРЕНІВ, стебла і листя Примула Чайну ложку сировини залити склянкою окропу-, настоювати 30 хвилин, охолодити, процідити. Пити але 1 / 2 склянки 2 рази на, день. Застосовується як заспокійливий засіб і легке снодійне.

Відвар квіток РОМАШКИ АПТЕЧНОЇ 4 столові ложки квіток залити склянкою окропу, кип'ятити протягом 10 хвилин, процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їди.
НАСТІЙ ЦВЄТКОВ АСТРА Ромашково Столову ложку квіток залити склянкою окропу, охолодити, процідити. Приймати по столовій ложці 3-4 рази на день. День. Застосовується як тонізуючий і зміцнюючий нервову систему засіб.

Відвар листя ІВАН-ЧАЮ вузьколистий 10 г сухого листя залити склянкою окропу, кип'ятити 1.5 хвилин, процідити. Приймати по столовій ложці 3 рази на день перед їжею.

10. Відвар кори калини звичайної
10 г подрібненої кори залити склянкою окропу, кип'ятити ще 30 хвилин, процідити. Довести об'єм до 200 мл кип `яченою водою. Приймати по столовій ложці 3 рази на день до їжі.


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

captcha
Оновити