Остеопороз лікування народними методами


Остеопороз лікування народними методами

Остеопороз є стан, характеризується зниженням щільності кісток, зниження її сили і в результаті кістки стають крихкими. Остеопороз буквально призводить до пористості кістки. Це розлад скелета послаблює кістки і призводить до частих переломів.
Нормальна кістка складається з білка, колагену, і кальцію, всі з яких дають силу кістки. Кістки, які страждають від остеопорозу може привести до поломки (руйнування) при відносно невеликих травм, які зазвичай не приводять до руйнування кісток. Руйнування можуть бути або у вигляді тріщин (як у перелому шийки стегна) або рушиться (як у стиснення руйнування хребців хребта). Хребта, стегна, ребер і зап'ясть є загальними області переломів кістки від остеопорозу, хоча пов'язаних з остеопорозом переломів може статися практично в будь-скелетної кістки.

 Остеопороз може бути справжнього без будь-яких симптомів протягом десятиліть, оскільки остеопорозу не викликає симптомів до переломів кісток. Крім того, деякі остеопорозом переломів можуть залишатися не виявленими, протягом багатьох років, коли вони не викликають симптомів.
Найчастіше остеопороз розвивається у жінок. Зазвичай це відбувається після 45 років. З віком частота розладів збільшується. При рентгенівському дослідженні у кожних 9 з 10 жінок старше 75 років виявляються ознаки остеопорозу. Справа в тому, що жіночий статевий гормон естроген, який виробляється в яєчниках до настання менопаузи, мабуть, грає важливу роль для збереження кальцію в кістках і підтримки кісткової маси.
Після припинення менструації або видалення обох яєчників кількість естрогену в жіночому організмі помітно падає. В результаті збільшується витік кальцію з кісток і посилюються прояви остеопорозу.
Чоловіки, на відміну від жінок, мають велику кісткову масу і не схильні до таких різких змін вмісту гормонів.
Існує ряд інших факторів ризику остеопорозу. До них відносяться: невеликі розміри тіла і крихка статура; генетична схильність, відсутність достатніх та регулярних фізичних вправ (ходьба, біг підтюпцем, гра в теніс); малорухливий спосіб життя, куріння; тривале вживання алкоголю; недостатній вміст кальцію і вітаміну D в їжі в протягом тривалого часу; такі розлади, як синдром порушення всмоктування в шлунковокишковому тракті; захворювання нирок і печінки; тривалий постільний режим; ендокринні розлади - гіперпаратиреоз, гіпертиреоз; тривале вживання таких препаратів, як гепарин (засіб для зменшення згортання крові), стероїдні і деякі протисудомні препарати, антибіотики.

Симптоми. Проявам остеопорозу відносяться болю в нижніх відділах спини і області тазу, а також легке виникнення переломів, особливо кісток тазу, зап'ястя і хребців (звичайно спостерігаються компресійні переломи хребців).

Загальні рекомендації

• Пийте фруктові та овочеві соки домашнього приготування.
• Пийте молоко, їжте більше молочних продуктів.
• Приймайте щодня по 1 чайній ложці глини
• Їжте більше овочів, зернових, горіхів.
• Відмовтеся від куріння.
• Обмежте вживання кави, чаю та алкоголю.
• Приймайте кальцій в таблетках.


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

captcha
Оновити