Лікування ожиріння народними методами

Ожиріння (огрядність) викликає розлади в діяльності організму: порушується кровотворення, не може робота серця, з'являється задишка, знижується стійкість до інфекцій, швидка стомлюваність. Ожиріння часто спостерігається в комбінації з різними порушеннями обміну речовин подагрою, діабетом та ін Тому, приступаючи до будь-якого з методів позбавлення від надмірної ваги, завжди слід проконсультуватися з лікарем.

Певна кількість жиру необхідно для зберігання енергії, тепла, амортизацію, та інші функції. Нормальна кількість жиру (у відсотках від жиру) становить від 25% -30% у жінок і 18% -23% у чоловіків. Жінки з більш ніж 30% жиру в організмі і чоловіків з більш ніж 25% жиру вважається ожирінням.

При лікуванні ожиріння в домашніх умовах основними заходами є фізичні вправи (лікувальна гімнастика) і спрямована на схуднення дієта. Проте, вдаючись до заходів, що дозволяє швидко скинути вагу, необхідно пам'ятати, що вони несприятливо позначаються на тілі, особливо на обличчі (воно стає в'ялим, щоки відвислими). Потрібно також врахувати, що якщо ожиріння пов'язане із захворюваннями залоз внутрішньої секреції, то ніяка гімнастика або дієта допомогти не можуть.

Баланс між споживанням калорій і витрата енергії визначає вагу людини. Якщо людина їсть більше калорій, ніж він чи вона горить (розкладається), вага людини прибутку (тіло буде зберігати надлишкову енергію у вигляді жиру). Якщо людина їсть менше калорій, ніж він або вона розкладається, він або вона буде втрачати вагу. Тому найбільш поширених причин ожиріння є переїдання і відсутність фізичної активності. В даний час ми знаємо, що Є багато факторів, які сприяють розвитку ожиріння, деякі з яких мають генетичний компонент:
Генетика. Людина, більш схильні до розвитку ожиріння, якщо один або обоє батьків страждають ожирінням. Генетика також впливають гормони, що беруть участь у регуляції жиру. Наприклад, одній генетичній причиною ожиріння є недолік лептину. Лептин гормон, що виробляється в жирових клітинах, а також у плаценті. Лептин контролю ваги сигналізації мозок менше їсти. Якщо з якихось причин організм не може виробляти достатню кількість лептину, або лептин не може сигналізувати мозку менше їсти, цей контроль втрачається, і відбувається ожиріння.
Для попередження ожиріння, особливо особам, схильним до цього, необхідно обмежувати себе в їжі, проте лише так, щоб калорійність їжі не перевищувала енергетичних витрат організму, займатися фізичною працею та спортом.
Деякі вчені вважають, що прості вуглеводи (цукор, фруктоза, десерти, прохолодні напої, пиво, вино тощо) сприяють збільшенню ваги, тому що вони швидше всмоктуються в кров-потік, ніж складні вуглеводи (макарони, коричневий рис, зерна , овочів, сирі фрукти і т.д.) і тим самим викликати більш виражене вивільнення інсуліну після прийому їжі, ніж складні вуглеводи. Це вище вивільнення інсуліну, деякі вчені вважають, сприяє збільшенню ваги.


Лікування ожиріння народними засобами

Для нормалізації обміну речовин приймати пилок картопляних квіток - на кінчику ножа 3 рази на день.

Пити морквяний сік по 1 столовій ложці 3 рази на день до їжі протягом декількох місяців.

Пити свіжий картопляний сік в суміші з морквяним і капустяним соками.

Пити по 0,5 - 1 склянці свіжого соку гарбуза кілька разів на день.

Взяти 50 г ягід ялівцю звичайного або червоного і 1 головку очищеного і подрібненого часнику, залити 1 л білого виноградного вина, настояти в темному, прохолодному місці 10 днів, періодично струшуючи вміст, процідити. Пити як засіб, що регулює обмін речовин, по 3 столові ложки 1-2 рази на день через 30-40 хвилин після їди.

Огрядні люди часто страждають задишкою. Ось старовинний народний рецепт від задишки. Змішати 10 головок часнику, розтертих на кашку, сік 10 лимонів і 1 кг меду, настояти в закритому посуді в темному, прохолодному місці 1 тиждень, періодично помішуючи вміст. Приймати 1 раз на день по 4 чайних ложки, але ковтати не відразу, а не поспішаючи, повільно з'їдати одну ложечку за одною. Дні не пропускати. Цієї кількості повинно вистачити на 2 місяці лікування. При необхідності лікування продовжувати через 1 місяць перерви.

Ванни з додаванням соди допомагають позбутися від відкладень жиру на животі. Гладким корисні також ванни з сосновим екстрактом (див. додаток «Рецепти препаратів з лікарських рослин").
Рецептів і систем позбавлення від надмірної ваги існує дуже багато і тут доречно порадити звернутися до спеціальної літератури. Нижче наводиться лише кілька оригінальних рекомендацій, призначених в основному для здорових, але схильних до повноти людей, які нескладно виконувати в домашніх умовах. При цьому не треба забувати, що гімнастика приносить користь при систематичних, по можливості щоденних вправах. Гімнастика ж з перервами, особливо довгими, по кілька днів для схуднення зовсім марна.

Вранці, ще лежачи в ліжку, закинути руки за голову і кілька разів піднятися, торкаючись пальцями ступнів (коліна не згинати) Потім, в лежачому ж положенні, підтягнути одне коліно до грудей, опустити, потім інше колін, нарешті, обидва разом, не поспішаючи , спокійно. Зробити так кілька разів.

Впертися руками в сидіння стільця і відсунути ноги тому, щоб вся тяжкість тіла припадала на руки і кінчики пальців ніг. Потім повільно опустити груди до сидіння стільця і потім

Східна дієта для схуднення

Дієта розрахована на 10 днів. При строгому дотриманні дієти людина втрачає за цей період 4 кг ваги. Через 4-5 місяців курс можна повторити.
8.00 - чашка чаю або кави з шматочком цукру.
11.00 - яйце, зварене круто, і 8 ягід чорносливу.
14.00 - 200 г відвареного кісткового м'яса (можна іноді заміняти молочними сосисками) і 100 г гарніру з капусти або моркви, яблуко або апельсин.
17.00 - 30 г сиру, апельсин або яблуко.
20.00 - 1 стакан кефіру або кислого молока.

Точковий масаж

При появі апетиту треба протягом 30 секунд легкими круговими рухами масажувати крапку на плечі.
Точки масажувати на обох руках поперемінно.

Лікування мудрами


При порушенні обмінних процесів корисно виконувати наступну мудру: середній і безіменний п'яльці правої руки покласти на відповідні пальці лівої руки мізинець лівої руки покласти біля підстави тильній поверхні середнього та безіменного пальців правої руки, потім все фіксується мізинцем правої руки. кінцева фаланга вказівного пальця правої руки затискається між великим і вказівним пальцями лівої руки.


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

captcha
Оновити